גמירה נשית


השאלה
בס"ד
היי דפנה,
רציתי להודות לך על התשובות הענייניות ועל הענייה על הצורך האמיתי של השו"ת הזה.. יישכויח!
לענייננו,
סיפרה לי חברה על כך שיש דבר כזה גמירה נשית שגורמת לך "תחושה עילאית" במהלך אישות.

רציתי לדעת איך והאם ניתן לגרום לכך? ובכלל פרטים על הנושא. (היא אמרה שזה כמו פיפי שיוצא ממני אבל זה בעצם משהו אחר)

המון תודה,
אפרת.

התשובה
בס"ד

לאפרת היקרה, שלום ושמחה,

המושג לגמור או להגיע לשיא או לאורגזמה קיים הן אצל גברים והן אצל נשים. אצל גברים הוא יכול להתבטא בפליטת זרע ומייד לאחר מכן רפיון הפין. יש גברים שיכולים להפריד בין שיא לבין פליטה, ויכולים להגיע לשיא גם בלי פליטת זרע. הדבר הזה דורש אימון.
אצל נשים השיא מתבטא בהתכווצויות בלתי רצוניות של שריר הרחם ושריר הנרתיק. אמנם מדובר בהתכווצויות עדינות, אך אפשר לחוש אותן. בזמן יחסי מין, גם הגבר יכול לחוש אותן. כמו כן, ישנה תחושה של פורקן מתח מיני, ורצון להפסיק או לנוח. אישה אמנם יכולה להמשיך אל השיא הבא ללא הפסקה, בשונה מגבר. אולם גם אצל אישה לרוב יש רצון להפסיק כשמגיעים לשלב הזה.
יש תחושות נוספות, אולם הן יותר אינדיבידואליות, כמו "פרפרים בבטן", ועוד.
בזמן אורגזמה של אישה, יכולה גם כן להיות שפיכה של נוזלים אל מחוץ לנרתיק. הכמות יכולה להיות גדולה מאוד, אף יותר מכמות הזרע בשפיכה של גבר.
זוהי ככל הנראה, התחושה העילאית שתיארה החברה. יש נשים שמגיעות אליה לבד, ללא כל סיוע, ומגיל מאוד צעיר (10, או פחות מזה, כן! כן!)ויש נשים שלומדות כיצד להגיע לשיא בעזרת בן הזוג שלהן.
יש לעומתן נשים שחשות נעימות במהלך המגע המיני, אך לא חוו מעולם אורגזמה.
קשה ללמד באינטרנט כיצד להגיע לאורגזמה. יש צורך בלימוד בעזרת תמונות על מיקום הדגדגן, ועל נקודת הג´י (השנוייה במחלוקת, יש הטוענים שאינה קיימת, אני מהטוענים שכן קיימת...).
כמו כן, לא תמיד אישה מצליחה להגיע לשיא בעזרת בן זוג. לכן, ניתן ללמד אישה כיצד להגיע לכך, והיא יכולה להדריך את בן הזוג.
כרגע אוכל להמליץ לך על 2 ספרים בנושא זה. הראשון של לוני ברבך (יהודיה...) ונקרא "לעצמך - מיניות האישה" והשני נקרא "הזוג הרב אורגזמי" וניתן להשגה באינטרנט (לא ראיתי בחנויות). הוא נכתב על ידי דגלס אברהמס וד"ר רייצ´ל קרלטון, שהם זוג נשוי, ביחד עם הזוג מנטאקצ´יאה ומאניואן צ´יאה, שגם הם זוג נשוי. שני הספרים הללו מכסים את הנושא הפרטי והזוגי לעניין אורגזמה נשית. באנגלית יש גם WHY SHE CAN´T AND HOW SHE CAN HAVE IT - VIVIENNE CASS PHD. יש עוד ספרים בנושא. התחילי באלו. כמו כן, את יכולה להתעניין בשיטת הטנטרה. יש להם הסברים מאוד טובים גם באינטרנט.
בהצלחה! מדפנה מאיר

התשובה התקבלה מ דפנה מאיר


 
   

קמפוס הר הצופים בבית הלל ירושלים. טל: 02-6720321 פקס: 02-6730595
כתובת למשלוח דואר: ת.ד.10502 ירושלים 9110402

יהדות, שאל את הרב, פרשת שבוע, חגים, נשים